SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Bu sitenin hakları, tüm materyalde orjinal yaratıcısı ve sahibi olan ATC elektronik Yürütme kurulu tarafından saklı tutulur. Burada belirtilenin dışında izin alınmaksızın hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, faksla limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyalin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, ATC elektronik’in izni olmadan, diğer server'lara kopyalanamaz. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bazı durumlarda ise ATC elektronik web sitelerinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik ve sistem uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlik ve izin ve benzer sorularınızı info@aractakipsistemleri.com adresine yazabilirsiniz.

Diğer Sitelere Link ATC elektronik , bölgemizdeki ticari kuruluşlar, popüler sosyal ve bilgi amaçlı kaynak siteleri ve reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlayabilir. ATC elektronik , link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri ATC elektronik , üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek ve iletişimde bulunmak açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik Kullanımı ATC elektronik sitelerinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü şahıslar tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, ATC elektronik’in izni olmadan internet sitelerine link verilemez.