Araç Takip Sistemine Giris
   

GPS TABANLI ARAÇ TAKİP CİHAZI

GPS tabanlı araç takip cihazımız; GPS Uydularından aldığı sinyallerle aracınızın hangi saat, dakika veya saniyede aracınızın kaç kilometre hızla gittiğini, nerede ne kadar bekleme yaptığını, günlük toplam kaç kilometre yol yaptığını takip edebileceğiniz kullanımı kolay ve pratik araç takip sistemimizdir.

İsterseniz ayarlayabileceğiniz alarm seçenekleriyle aracınız istediğiniz bir hız limitinin üzerine çıktığında, istediğiniz bekleme süresini aştığında veya istediğiniz zaman ve yerlerin dışında kullanıldığında size alarm sinyali veya cep telefonunuza alarm mesajı göndererek her türlü ihlali size kolayca gösterebilmektedir.

Bu sistemimizi kullanarak 7 / 24 Online olarak. Her türlü hareketini görebilir ve 3 Ay geriye dönük geçmiş raporları ister yazılı, ister harita üzerinde resim olarak alabilirsiniz.

Sistemimiz sayesinde aracınızı haritamız üzerinden cadde ve sokak detaylarına kadar inerek rahatça ve pratik olarak izleyebilirisiniz.

Bilgi İçin: 0212 639 84 66

ÜRÜNLERİMİZGPS Tabanlı Araç Takip Cihazı

 

Sipariş

Araç Takip Sistemine siz de sahip olun.
Müşteri Hizmetleri

7/24 Teknik destek için tıklayın.

Lacivert Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri, ATC İletişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. iştirakidir. Kullanım Koşulları
Copyright © 2016 Bilyon Bilgi Teknolojileri